Pmo Anna Smaga

Trochę o mnie

Wirtualna asystentka, zarządzanie projektami i dotacje unijne

Dotacje unijne wrocław

Od 2018 roku wspieram realizację projektów unijnych, z zakresu aktywizacji zawodowej. Podczas tych 4 lat, zrealizowałam ponad 20 projektów, zajmujących się wsparciem kobiet i mężczyzn w powrocie do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka – 800 osób kontynuuje lub podjęło zatrudnienie dzięki otrzymanej pomocy, a połowa z nich nabyła również nowe kompetencje. Realizowałam projekty na terenie całego Dolnego Śląska, województwa opolskiego oraz w powiecie kieleckim. Obecnie kończę studia licencjackie na kierunku finanse i rachunkowość na specjalizacji kadry i płace oraz planuję kontynuować naukę w kierunku zarządzania.

Dzięki 11-letniemu wyczynowemu uprawianiu sportu rozwinęłam w sobie takie cechy jak determinacja, pewność siebie, zdolność radzenia sobie ze stresem oraz sumienność i rzetelność. Będąc w kadrze narodowej młodzików nauczyłam się zdrowej rywalizacji, nieuleganiu presji i wytrwałości w dążeniach do celu. Z wielu testów na osobowość, które miałam przyjemność robić na szkoleniach jak i z doświadczenia wynika, że jestem osobą precyzyjną, dobrze zorganizowaną oraz że zawsze doprowadzam swoje sprawy do końca. Jestem osobą opanowaną, która w sytuacjach stresujących i nieprzewidzianych nie ulega presji, tylko analizuje sytuacje i ją opanowuje.

Posiadam również umiejętność przekazywania wiedzy oraz charakteryzuje się bardzo dobrymi kontaktami z ludźmi. Jestem asertywna i mocno stąpająca po ziemi. Cechuje mnie również kreatywność i często niekonwencjonalne pomysły, które po przetestowaniu, okazują się skuteczną alternatywą dla wcześniej przetartych szlaków.

Pracując przez 4 lata w firmie zajmującą się realizacją projektów unijnych, dostrzegłam jak bardzo są one potrzebne oraz jak bardzo pomagają ludziom zarówno w rozwoju kariery jak i w organizacji własnego życia. Wspierając realizację projektów unijnych, dostrzegłam, że zainteresowanie jak i potrzeba ich realizacji jest bardzo wysoka.